Prázdniny s Turistickým denníčkom po Trenčianskom kraji pokračujú ...

05. 08. 2014 Trenčiansky kraj
Prázdniny s Turistickým denníčkom po  Trenčianskom kraji pokračujú ...

Trenčiansky samosprávny kraj ešte v apríli predstavil novú propagačnú publikáciu určenú deťom základných škôl; Turistický denníček. Na Trenčianskom hrade si vtedy prevzalo do denníčkov svoju prvú nálepku 1385 detí z celého kraja. Deťom, ktoré sa nemohli zúčastniť tejto akcie, boli denníčky odoslané poštou.

Vďaka Turistickému denníčku môžu malí turisti spolu so svojimi rodičmi spoznať 28 krásnych miest Trenčianskeho kraja. Každé z nich má v denníčku svoju dvojstranu vrátane miesta na nálepku, ktorú chlapci a dievčatá zdarma dostanú pri svojich výletoch na určených pamiatkach. Na každej nálepke nájdu súťažnú otázku. Ak 28 odpovedí vyplnia do tajničky na konci denníčka a pošlú na adresu Trenčianskeho samosprávneho kraja do 1. decembra 2014, môžu vyhrať hodnotné ceny. Víťazi sa potešia napríklad celodenným ski pasom na Fačkovské sedlo, wellness pobytu pre celú rodinu v Park hoteli Baračka, či v Hoteli Flóra, čestnej vstupenke pre celú rodinu na podujatie v Bojnickom zámku, voľnému vstupu pre celú triedu na prehliadku Bojnického zámku, vstupu na Trenčiansky hrad, obedu pre celú rodinu na salaši Kľak a ďalším zaujímavým cenám. Žrebovanie sa uskutoční 8. decembra 2014.

Takmer dvetisíc denníčkov už má svojich majiteľov, ktorí usilovne zbierajú nálepky po celom kraji. Ak máte záujem o posledné kusy, napíšte na adresu maria.izraelova@tsk.sk, predmet správy: Turistický denníček a dopíšte svoju adresu a kontakt na vás alebo zavolajte na tel. č. 0901 918 146. Denníček vám bude zdarma doručený.

Zdroj: Odd. komunikácie a medzinárodných vzťahov TSK

Reportáž z predstavenia Turistického denníčka na Trenčianskom hrade nájdete tu: http://www.trencianska.tv/trenciansky-kraj/turisticky-dennicek-odstartoval-svoju-cestu-na-trencianskom-hrade

Diskusia k článku