Reklama a PR

 

 

 

Internetová reklama a PR prostredníctvom Trenčianskej internetovej televízie:


Marketing na internete, internetová reklama, online PR! To sú pojmy, ktoré sa v súčasnej dobe stále viac skloňujú medzi podnikateľmi a firmami. V čase krízy podnikatelia prehodnocujú svoje investície do reklamy a propagácie. Internet sa stal trendovým druhom reklamného priestoru, ktorý neustále naberá na sile na úkor tradičných médií a akákoľvek propagácia firmy bez reklamy na internete je nekompletná. 

 


Výhody umiestnenia reklamy na webe Trenčianskej internetovej televízie:

  • Oslovíte cieľovú skupinu ľudí aktívne pracujúcich s internetom - ľudí v produktívnom veku, ktorí predstavujú skutočnú kúpnu silu.
  • Oslovíte ľudí tam, kde sú - na portáli, ktorý každodenne navštevujú, aby sa dozvedeli aktuality z Trenčína a okolia. Nie je lepšie miesto, kde by vás mohli vidieť!
  • Na internete môže človek reagovať na reklamu okamžite, prekliknúť sa na vašu stránku a ihneď zrealizovať nákup. Všetci vieme, že po pár minútach si spomenieme len na minimum informácií, ktoré sme videli. Veď kto si pamätá, aký billboard či plagát videl cestou z práce.
  • Trenčianska internetová televízia vám ponúka okrem textových a bannerových reklám aj video reklamu . Video reklama ako každé audiovizuálne dielo pôsobí na viacero zmyslov, je dynamická a najvernejšie zobrazuje reklamný odkaz.


Vedeli ste, že človek si pamätá: 

... 20% z toho čo počuje
... 30% z toho, čo vidí 
... a až 70% z toho čo počuje aj vidí?

 

 

PR na webe Trenčianskej internetovej televízie 

Ak chcete čo najlepšie zviditeľniť svoju firmu, jej produkty, alebo služby, je vhodné využiť priestor pre PR, ktorý vám Trenčianska internetová televízia ponúka. 

Či už si vyberiete publikovanie vašich PR článkov, príspevkov, fotografií či videí alebo si necháte natočiť vlastnú PR reportáž, výsledkom bude zvýšenie povedomia o vašej firme. Nielen že si udržíte lojálnych zákazníkov, ale oslovíte aj nových, ktorí majú záujem o informácie o vašich produktoch či službách.


Natočením vlastnej PR reportáže sa odlíšite od tuctových reklám firiem vo vašom regióne. Vystupujte ako profesionál a nezapadnite medzi desiatky billboardov, pouličných bannerov a inzerentov v preplnených inzertníkoch.

 

Pre viac informácií kliknite  >Ponuka pre firmy<