Vaša Trenčianska internetová televízia

19. 01. 2016 PR
Vaša Trenčianska internetová televízia

Už takmer 5 rokov sme tu s Vami. Prostredníctvom našej kamery sa snažíme zachytiť tie najzaujímavejšie udalosti z nášho regiónu. Pravidelne Vám ponúkame celé záznamy z mestských zastupiteľstiev. Boli sme pri tom, keď sa schvaľoval územný plán projektu Terminál, ale aj pri prezentácií projektu rekonštrukcie Mierového námestia. V uplynulom roku sme nechýbali ani na kultúrnych akciách, ktoré organizovalo mesto, ako Príchod sv. Mikuláša do Trenčína či Festival Čaro Vianoc pod hradom.

Nezmeškali sme narodeniny najväčšieho obchodného centra v kraji – OC Laugaricio. Podchytené máme všetky podujatia, ktoré OC Laugaricio organizuje. Či už to bola akcia Mladý záchranár, kde hlavne deti mali za úlohu ukázať, ako správne zachrániť ľudský život, alebo veľké odštartovanie letných prázdnin, kde sa predviedli najlepšie tanečné skupiny z Trenčína.

Taktiež pomáhame aj Kultúrnemu centru Aktivity, ktoré pravidelne pripravuje rôzne tvorivé dielničky, ateliéry a iné aktivity nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Našu podporu má aj Trenčianska nadácia a všetky jej charitatívne akcie, ktoré organizuje.

Našou snahou je priblížiť sa viac k Vám, čo znamená, že v nasledujúcom roku sa budeme snažiť prinášať reportáže z bežného života. Chceme, aby ste sa pri pozeraní našich príspevkov zasmiali, motivovali, či si oddýchli.

 

Ďakujeme za Vašu priazeň a pevne veríme, že s nami zostanete aj v roku 2016!  

 

Najzaujímavejšie reportáže z roku 2015:

Ako sv. Mikuláš do Trenčína prišiel... 

Tento rok bol príchod Mikuláša do Trenčína ohrozený. Čerti mu totiž ukradli všetky kone aj s kočom. Mikuláša však ani táto skutočnosť neodradila a našiel si spôsob, ako sa k deťom dopraviť. Prišiel na netradičnom dopravnom prostriedku, na bicykli.


Otvorili srdce a darovali knihy​

Trenčianska nadácia už po 11-krát zorganizovala charitatívnu akciu "Otvor srdce, daruj knihu". Tento rok sa do projektu zapojilo až 7 materských a 9 základných škôl z Trenčína.


​​Festival Čaro Vianoc pod hradom vyvrcholilo zlatým víkendom 

Festival Čaro Vianoc pod hradom, ktorý začal 5. decembra príchodom Mikuláša na Mierové námestie vyvrcholil posledným víkendom pred Vianocami. Pre návštevníkov bol počas soboty a nedele pripravený pestrý program.


​​Zlatá nedeľa v OC Laugaricio patrila deťom

Posledná adventná nedeľa patrila v OC Laugaricio deťom. Kultúrne centrum Aktivity zorganizovalo tvorivé adventné dielničky.


V Trenčíne oceňovali Top 10 najlepších firiem

Hospodárske noviny spolu so svojimi partnermi ocenili v Trenčíne Top 10 firiem trenčianskeho regiónu. Ocenenia sa udeľovali v štyroch kategóriách malých a stredných firiem


Mladý záchranár v OC Laugaricio

Akcia Mladý záchranár v obchodnom centre Laugaricio mala za úlohu ukázať nielen dospelým, ale najmä deťom, ako správne zachrániť ľudský život.


Dielničky pre šikovné ručičky 

Tvorivé dielničky nielne pre deti, ale aj pre dospelých organizuje v OC Laugaricio Kultúrne centrum Aktivity. Dospeláci si tak môžu oddýchnúť od každodennej rutiny a dať priestor svojej kreativite pri vytváraní rôznych dekorácií. 


OC Laugaricio oslávilo 6. narodeniny 

Na oslave 6. narodenín nechýbali súťaže či krájanie narodeninovej torty. Vrcholom programu bolo predstavenie hudobnej skupiny Peter Bič Projekt.


OC Laugaricio privítalo prázdniny spolu s Vami 

Prázdniny v OC Laugaricio aj tento rok odštartovali vo veľkom štýle. Výbornú atmosféru zabezpečili najlepšie detské tanečné skupiny z Trenčína.

 

Diskusia k článku