Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK Casting v OC Laugaricio

23. 04. 2019 PR
Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK Casting v OC Laugaricio
Preto všetky dievčatá a všetci chlapci, ktorí by chceli okúsiť svet modelingu, nech si nič neplánujú na budúci utorok, 30. apríla. O 15tej hodine sa začne casting v našom obľúbenom obchodnom centre.
Aj tento rok je ambasśdorkou projektu úspešná modelka Miška Kociánová, ktorá ako každý rok, čo to povie a poradí začínajúcim modelom a modelkám.
Určite nemajte strach a príďte. Za to nič nedáte a možno sa porote zapáčite práve vy.
Odporúčania ako prísť na casting sú stále rovnaké. Príďte prirodzení, ideálne nenalíčení a hlavne s dobrou náladou a chuťou ukázať sa v tom najlepšom svetle.
 
Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcom agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu a časopis EMMA. V rámci castingov bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look a produkty dekoratívnej kozmetiky ARTDECO. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia spoločnosti Rowenta na vybraných castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť.
 
V Laugariciu predvedú modelky agentúry Elite Model Management Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb na vlasy pre rok 2019 - Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvečnil známy fotograf Armin Morbach. Všetci záujemcovia, aj z radov sprievodu či divákov, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy, môžu absolvovať zadarmo analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.
 
Do 14 dní od skončenia castingov budú kontaktovaní všetci, ktorí postúpia do semifinále, ktoré sa bude konať v júni v Bratislave. Vybrané slečny a mladí muži sa v auguste zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční v Španielskej sále Pražského hradu. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na 36. ročník svetového finále Elite Model Look.
 
Držíme palce a veríme, že práve niekto z castingu v OC Laugaricio, postúpi až do veľkého finále.

Diskusia k článku