OC LAUGARICIO ODOVZDALO CENY ZO SÚŤAŽE

12. 03. 2018 PR

Radi súťažíte a neunikne vám žiadna šanca ako vyhrať skvelé ceny? V tom prípade ste sa určite ako člen Laugaricio karty zapojili aj do prvej klubovej súťaže OC Laugaricio. Ceny boli naozaj fantastické a priblížiť k nim ste sa mohli veľmi jednoducho! Stačilo si v centre alebo u jeho externých partnerov nakúpiť nad 1€, zaregistrovať bloček a čakať, kým sa na vás usmeje šťastie.

Veľký deň „D“ nastal po ukončení súťaže, kedy boli 1. februára 2018 vyžrebovaní noví majitelia cien. Kuchyňu snov od Möbelixu za 5 000€, nový iPhone 7, bicykel značky Adriatica od Intersportu, polročnú permanentku do Crunch fitness clubu, outfit podľa vlastného výberu z Lindexu, či balíček poukážok a vecných cien od OC Laugaricio.

Prvú výhru – novú kuchyňu, získala pani Zuzana, ktorá bola v prvých momentoch príjemne šokovaná a dojatá zároveň. Šťastie v hre jej priniesol jej úplne prvý zaregistrovaný bloček, ktorý bol za manželove okuliare z predajne Eiffel Optic, takže na výhre sa podieľali prakticky obaja. Šťastný pár si už bol v predajni Möbelix aj novučičkú kuchyňu vybrať a tešia sa na prvé spoločné varenie.

Krásnu cenu vyhral aj pán Róbert. Nový retro bicykel značky Adriatica od Intersportu, ktorý sa na nadchádzajúce teplé jarné dni bude určite hodiť!

Viete, kto sa mohol tešiť na parádne nákupy? Pán Michal, ktorý od OC Laugaricio vyhral nákupné poukážky v hodnote 130€!

Aj také boli úžasné výhry z 1. klubovej súťaže s Laugaricio kartou!

Ak sa vám v prvom kole nepošťastilo, nezúfajte! Presne na Valentína, 14. februára 2018 odštartovalo druhé pokračovanie súťaže, kde hráte o ešte lepšie ceny! Posúďte sami - mega nákup za 3 000€ v Kinekuse, kolieskové korčule od Intersportu v hodnote 200€, víkendový pobyt pre 2 osoby v hodnote 159€ v najromantickejšom hoteli Elizabeth v Trenčíne a mnoho ďalších skvelých cien na vás čaká v 2. klubovej súťaži s Laugaricio kartou!

Nakúpte v OC Laugaricio alebo u jeho externých partnerov počas trvania súťaže minimálne za 1€, bloček zaregistrujte cez klubový automat v centre alebo na www.laugariciokarta.sk a ste v hre! Viac informácií a presné pravidlá nájdete na www.laugariciokarta.sk.

Súťaž trvá do 24. júna 2018.

Galéria k článku

OC LAUGARICIO ODOVZDALO CENY ZO SÚŤAŽE
OC LAUGARICIO ODOVZDALO CENY ZO SÚŤAŽE
OC LAUGARICIO ODOVZDALO CENY ZO SÚŤAŽE

Diskusia k článku