Beh okolo Laugaricia

10. 08. 2017 PR

V nedeľu 16.júla 2017 sa v OC Laugaricio stretli všetci nadšenci behu, na ďalšom ročníku športovej udalosti Beh okolo Laugaricia. V tomto roku išlo v poradí už o 5. kolo Trenčianskej bežeckej ligy, kde ste si na trati dlhej 7km mohli overiť svoje sily a prekonať samých seba.

Beh okolo Laugaricia je jednou z 9 zastávok, ktoré absolvujú všetci bežci z Trenčianskej bežeckej ligy. Táto fantastická akcia v OC Laugaricio prebieha už od roku 2015 a teší sa stále väčšej účasti, čoho dôkazom bolo aj 117 zapojených bežcov. Udalosť je skvelým príkladom toho, ako sa dá prepojiť šport a nakupovanie a môže sa pri tom zabaviť celá rodina.

Podujatie sa začalo ráno po 9:00, registráciou bežcov. Štartovalo sa detskými behmi po 10:00 a neskôr sa na čiaru spoločne postavili muži aj ženy. Všetci symbolicky prebehli cez OC Laugaricio a ďalej bežali pomedzi parkoviská a komunikácie obchodnej zóny. Podujatím sprevádzal zakladateľ Trenčianskej bežeckej ligy, pán Ladislav Matejka. Víťazi dobehli do cieľovej rovinky po necelých 24 minútach. Všetci sa mohli zdarma občerstviť a každý si odniesol drobnú pozornosť od sponzora - OC Laugaricio.

Všetci spolu strávili krásne športové dopoludnie a odniesli si skvelý pocit po odvedenom výkone.

 

Galéria k článku

Beh okolo Laugaricia
Beh okolo Laugaricia
Beh okolo Laugaricia
Beh okolo Laugaricia
Beh okolo Laugaricia
Beh okolo Laugaricia

Diskusia k článku