Aj vy môžete pridať plagát na web Trenčianskej internetovej televízie

04. 03. 2014 PR
Aj vy môžete pridať plagát na web Trenčianskej internetovej televízie

Viete o nejakej akcii či podujatí, o ktorom by sa malo dozvedieť viacero ľudí? Alebo organizujete vlastné podujatie či chcete nejaké odporučiť? Potom neváhajte a využite možnosť bezplatne uverejniť plagát na našej stránke. Postup je veľmi jednoduchý; plagát stačí nahrať do nášho systému a hneď ako ho schváli náš administrátor, bude zverejnený.Viete o nejakej akcii či podujatí, o ktorom by sa malo dozvedieť viacero ľudí? Alebo organizujete vlastné podujatie či chcete nejaké odporučiť? Potom neváhajte a využite možnosť bezplatne uverejniť plagát na našej stránke. Postup je veľmi jednoduchý; plagát stačí nahrať do nášho systému a hneď ako ho schváli náš administrátor, bude zverejnený.

Samotné pridanie plagátu vám zaberie iba pár minút. Stačí, ak navštívite našu stránku www.trencianska.tv a na hornej lište kliknete na „plagáty“.

Objaví sa pred vami stránka s aktuálnymi plagátmi, medzi ktorými sa po pridaní bude vyskytovať aj ten váš. Kliknite teda vpravo na zelené tlačidlo „Pridať plagát zdarma“.

Potom už len stačí vpísať do formulára základné informácie o udalosti: jej názov a dátum konania a z vášho počítača nahrať súbor s plagátom. Pridanie plagátu potom potvrďte kliknutím na tlačidlo „nahrať plagát“.

Po úspešnom vložení plagátu sa vám objaví zelený nápis, ktorý vás bude informovať o tom, že len čo váš plagát prejde schválením nášho administrátora nájdete si ho medzi ostatnými na našej webovej stránke (http://www.trencianska.tv/plagaty).

Ak teda viete o nejakej udalosti v našom meste, ktorá by sa mala dostať do povedomia Trenčanov, neváhajte a pridávajte.

Diskusia k článku