TIPY NA VÍKEND

10. 01. 2018 Pozvánky
TIPY NA VÍKEND

Poďte sa s nami pozrieť na podujatia v našom meste, ktoré vás čakajú v najbližšie dni!

Ste vášnivým cestovateľom a dobrodruhom? Poďte si vypočuť rozprávanie o hodvábnej ceste a jej štátoch od Martina Navrátila, ktorý ju prešiel niekoľkokrát. Miesta, kam sa veľa nechodí a najbizarnejšie zážitky sa dozviete už vo štvrtok 11. januára o 19:00 v Stejdži.

V piatok 12. januára o 22:00 sa v Klube Lúč môžete tešiť na “rap pre tridsiatnikov” v podaní tria Modré hory s ich Čau ty tour.

Burza starožitností, zberateľských predmetov a zaujímavostí a Gazdovské trhy vás zasa čakajú v sobotu 13. januára na Výstavisku EXPOCENTER.

Príďte s deťmi v sobotu 13. januára o 16:00 do OC Laugaricio na predstavenie kúzelníka Meliesa!

Od soboty 13. januára v OC Laugaricio začína unikátna výstava Mikrokozmos, na ktorej uvidíte exponáty niekoľkonásobne zväčšených mikroorganizmov ako pomalka, švehla, roztoč či kliešť spolu s ukážkou ich prirodzeného prostredia. Pozrite si zblízka vašich neviditeľných susedov!

Nedeľa patrí kultúre a vy sa budete môcť zabaviť na komediálnom predstavení Nikto nie je dokonalý v Kine Hviezda o 17:30.

Patríte aj vy medzi milovníkov zlatého moku? V nedeľu 14. januára si budete môcť na stretnutí zberateľov pivných kuriozít povymieňať zaujímavé suveníry.

Do 14. januára si budete môcť v Galérii M.A. Bazovského pozrieť aj výstavu fotografií Jany Gombíkovej a Zuzany Janíček Muranicovej pod názvom Stopy, ktorá zachytáva bývalú textilnú fabriku Merina.

Prajeme vám krásny zvyšok týždňa!

Diskusia k článku