Stužkové vrcholia, plesy sú za dverami! V akých šatách zažiarite?

05. 12. 2014 Móda a životný štýl
Stužkové vrcholia, plesy sú za dverami! V akých šatách zažiarite?

Sezóna stužkových slavností dosiahla svoj vrchol, a my tak v najbližšom čase prevetráme spoločenské šaty na vianočných večierkoch alebo počas blížiacej sa plesovej sezóny.

Výber súčasných trendov zo spločenských šiat je však naozaj skutočne obrovský, takže toho, že na seba nezoženú trendové a maximálne sediace šaty, sa nemusia báť ani tie dievčatá či dámy, ktoré si výber šiat nechali na poslednú chvíľu.  Či už hľadáte tie správne šaty na stužkovú slávnosť či bližiaci sa ples alebo večierok, stačí vám držať sa zopár šikovných pravidiel, vďaka ktorým budete hviezdou večera.

 

BUĎTE NEPREHLIADNUTEĽNÁ
Štíhlym dámam so ženskou postavou a krásnymi nohami sa odporúča siahnuť po absolútne horúcom hite, ktorý zažíva od svojho objavenia snáď najväčší boom. Ide o tzv. rybí strih šiat, ktorí ženskú siluetu obopína od ramien až ku kolenám a odtiaľ sukňa voľne splýva. Ak ste odvážna a túžite vyniknúť, zďaleka nemusíte siahať po tmavých dotieňoch. V červenej či inej výraznej farbe budet neprehiadnuteľná. A ak chcete okrem ženskosti ukázať aj hravosť, tak maximálne ženské šaty môžete doplniť o šibalský kúsok, akým je napríklad kabelka, ktorá pripomína lego kolekciu. Nájdete takú napr. v predajni Planet Paris.

Viac tipov na najnovšie modely spoločenských šiat nájdete tu.Picture

Diskusia k článku