Pohodlne a IN aj v škôlke

29. 09. 2014 Móda a životný štýl
Pohodlne a IN aj v škôlke
Výmena šatníka z letného na teplejší, jesenný, sa netýka len dospelákov, ale aj školákov či škôlkarov. Aktuálne trendy však nezabúdajú ani na tých najmenších a z rúk módnych návrhárov vzišli neodolateľné kolekcie. Tie nelákajú len samotné deti, ale aj dospelých. Inak tomu nie je ani v predajni Lindex, ktorú nájdete na prízemí OC Laugaricio.

Ak ste teda ešte neabsolvovali obnovu detského šatníka z letného na jesenný, je na čase vytvoriť si nové zásoby! Deti totiž neustále rastú, a nám často s nástupom nového ročného obdobia neostáva nič iné, len poobzerať sa po oblečení o nejaké to čísielko väčšom. Okrem praktických dôvodov na obmenu detského šatníka by sa samozrejme dalo donekonečna rozprávať aj o dôvodoch  celkom iných, ako sú tie pragmatické. Kto by odolal farebným, veselým a detsky hravým jesenným kolekciám, ktoré na nás žmurkajú zo žiariacich výkladov? Túžbu vyvolajú nielen v deťoch, ale aj v dospelých. Nejedna mamička často uvažuje o kúpe niekoľkých veľkostí naraz. A my sa ani trochu nedivíme.
 
V predajni Lindex aktuálne nájdete širokú a pestrú paletu detskej módy pre chlapcov, aj pre dievčatá. Najnovšia jesenná kolekcia pre deti si vyslúžila názov School start. V duchu tohto hesla sa nesie aj maximálne pohodlie, komfort a pragmatickosť detskej kolekcie, ktorá bola inšpirovaná svetom skate módy. Prioritou totiž je, aby sa škôlkari aj školáci cítili poholdne a IN. Ku kolekcii oblečenia sa pridali aj šibalské módne doplnky, ktoré sú ako stvorené pre hravú detskú povahu.
 

Galéria k článku

Pohodlne a IN aj v škôlke
Pohodlne a IN aj v škôlke
Pohodlne a IN aj v škôlke

Diskusia k článku