Podľahnite cestovateľskej horúčke

13. 07. 2014 Móda a životný štýl
Podľahnite cestovateľskej horúčke

Známa hláška „letom svetom“ má niečo do seba. Leto totiž nie je len obdobím dovoleniek, počas ktorého leňošíme a užívame si zaslúžené dni voľna po náročnom roku práce, ale aj obdobím, kedy si oveľa častejšie balíme kufre, aby sme spoznávali rôzne zákutia sveta, ktoré sú pre nás zatiaľ veľkou neznámou alebo sa, naopak, veľmi radi do nich vraciame.

Okrem bežných záležitostí, spätých s vycestovaním, každá správna fashion maniačka v hlave pár dní pred odchodom kombinuje, plánuje a uvažuje, aké kúsky zo svojho šatníka tentoraz pridá do svojej batožiny, aby si pobyt na danom mieste skutočne vychutnala. Oblečenie by samozrejme malo byť funkčné a primerané nielen počasiu, ale aj špecifickým podmienkam či kultúre a obyčajam danej krajny, a to sa vzájomne nevylučuje ani s aktuálnymi trendmi. Z ponuky 130 predajní v OC Laugaricio si na svoju cestu, vý

 

let či dobrodružstvo určite aj vy vyberiete to pravé a správne pre vás. Aby ste v Miláne vyzerali ako pravá dáma, v Prahe ako štýlová cestovateľka a v Paríži ako pravá romantička ;)

Nezabudnite ani na európske metropoly

Môžete ich navštíviť hneď niekoľkokrát a nikdy sa vám nezunujú. Vládne v nich totiž nielen počas leta, ale aj v priebehu celého roka dovolenková atmosféra, ktorá pohltí aj vás, keď uvidíte všetkých tých ľudí, sediac v pokojnom historickom centre inak dynamickej a rušnej metropoly, ako si vychutnávajú kávu a nasávajú špecifickú atmosféru. Máme ich relatívne na dosah ruky a pohodlne môžeme vycestovať ak nie lietadlom, tak priamo autom. Nie je preto na škodu trošku ozvláštniť cestovanie do prímorských destinácií a doplniť ho o návštevu našej krásnej Európy a jej zákutí.

 

Exotika vs. klasika

Či už navštívite Maledivy, ostrov Bora Bora či Dubaj, alebo sadnete do auta a vyrazíte k slovenskému moru do Chorvátska, akákoľvek pauza od bežného života a stereotypu bude mať svoje vlastné dovolenkové čaro a to predovšetkým pri mori. Aby ste si ho maximálne užili, nezabudnite na staré známe, ale ešte stále niektorými podceňované opaľovacie krémy či pokrývky hlavy. Potom sa už bez obáv môžete oddať dovolenkovému leňošeniu. Prajeme vám vydarenú dovolenku a pripomíname, aby ste si nezabudli aj z dovolenku priniesť nejaký ten fashion kúsok, ktorý vás bude tešiť a pripomínať dovolenku počas celého roka.

Galéria k článku

Podľahnite cestovateľskej horúčke
Podľahnite cestovateľskej horúčke
Podľahnite cestovateľskej horúčke

Diskusia k článku