Oblečte sa kvalitne a štýlovo s Mr. Jeans

07. 10. 2014 Móda a životný štýl
Oblečte sa kvalitne a štýlovo s Mr. Jeans
Vynovená predajňa, najnovšie trendy,  najvyššia kvalita a vycibrený štýl - to všetko ponúka multibrandová predajňa MR JEANS v obchodnom centre Laugaricio. Nielen dámy, ale aj páni tu nájdu to pravé pre seba na voľnočasové, ale aj formálne príležitosti. Maximálny komfort a štýl sú zaručené!

Devergo, Street one, s.Oliver, HIS, Cross jeans a Lerros. Všetky tieto značky zosobňujúce kvalitu a štýl nájdete pod jednou strechou v predajni Mr. JEANS. Lídrom sú dokonale sediace a maximálne pohodlné pánske či dámske džínsy, ktoré ľahko skombinujete s trendovými tričkami, svetrami, blúzkami, sakami či bundami. Široký výber z aktuálnych hitov sezóny je totiž  samozrejmosťou.

Najnovším prírastkom v rodine Mr. JEANS je značka s. Oliver, ktorú reprezentujú ako športovejšie, tak aj elegantnejšie kúsky rôznych veľkostí, farieb a strihov. Širokú ponuku doplnkov nevynímajúc. Nechajte sa inšpirovať malou ochutnávkou trendových outfitov všetkých značiek z predajne Mr. JEANS, a nájdite si medzi nimi ten pravý kúsok z koláča bohatej ponuky. Nech sa páči!

s.Oliver
To je lákavá a cenovo atraktívna móda pre ňu aj pre neho! s.Oliver ponúka zaujímavú a cenovo dostupnú módu pre ženy aj mužov. Táto nemecká značka sa vyznačuje prepracovanosťou a prvotriednou kvalitou, pre Nemecko typickou. Navyše je určená pre všetky vekové kategórie, ktorým každú sezónu prináša bohatú ponuku dizajnových kúskov.

Športovo-elegantné kúsky z aktuálnej jesennej kolekcie sadli ako uliate aj modelke a modelovi. Pánsky outfit sa navyše môže pýšiť najnovším hitom tejto sezóny! Aktuálne sú totiž v kurze okrem vrstvených svetrov a tričiek aj vrstvené bundy či saká! Túto sezónu teda nič nepokazíte, ak si na koženú bundičku prehodíte háčkovaný XXL sveter, alebo, tak, ako v prípade modela, sako ozvláštnite ešte rifľovou vestou. Strojenosť a formálnosť saka prerazíte voľnočasovou vestou a efekt bude skvelý! Čo poviete, vyskúšate?

Prehľad všetkých značiek, ktoré zastrešuje predajňa Mr. Jeans nájdete na: http://www.laugariciofashionblog.com/blog/oblecte-sa-kvalitne-a-stylovo-s-mr-jeans

Galéria k článku

Oblečte sa kvalitne a štýlovo s Mr. Jeans
Oblečte sa kvalitne a štýlovo s Mr. Jeans
Oblečte sa kvalitne a štýlovo s Mr. Jeans

Diskusia k článku