Jesenné dekorácie, ktoré zútulnia váš domov

12. 10. 2014 Móda a životný štýl
Jesenné dekorácie, ktoré zútulnia váš domov
Zelenou farbou žiariaca príroda skladá svoje zbrane a miesto prenecháva pomaly, ale nekompromisne sa presadzujúcim odtieňom oranžovej, žltej či bordovej farby. Tie dodávajú nádych jesennej melanchólie nielen lesom a horám, ale aj mestským parkom či zeleni.

Obdobie medzi letom a zimou má svoje neopakovateľné čaro. Všetci akosi prirodzene spomaľujeme a vychutnávame si šuštiace lístie pod nohami a nenápadne ohlasovaný nástup zimy. Nechajme jedinečnú jesennú náladu preniknúť aj d
o našich príbytkov a povedzme áno jesennej výzdobe!

Tá je dokonca
omnoho pestrejšia a živšia než tá jarná, či letná. Prvenstvo sa nedá odmietnuť tekvičkám a dyniam všetkých veľkostí a farieb. Tie s
 
ú veľmi nenáročné, no v domácnosti vytvoria špecifickú atmosféru. Dovoľte im zaujať centrálnu pozíciu na vašom stole, parapete či botníku a budete sa sami čudovať, ako rozžiaria priestor vašej domácnosti. Nebojte sa experimentovať a vyplňte priestor medzi nimi farebnou sieťkovanou stuhou, šípkami či jesenným lístím. Jednoducho, rýchlo, no hlavne efektívne dodáte vášmu priestoru ten správny nádych. Stačí len trocha estetického cítenia a naladenia sa na frekvenciu jesennej nálady.

Okrem klasických jesenných motívov, k akým patria nielen tekvice, farbami hrajúce lístie či šípky, si môžete vyPicturebrať z veľkého počtu dekorácií, ktoré prenesú melancholickú jeseň aj k vám domov. Jemná levanduľa v krásnom odtieni fialovej farby v nenápadnom bielom vedierku či vázičke poteší nejedno oko. V kurze sú aj venčeky z uschnutých konárikov, ktoré si aj sami dokážete dozdobiť podľa fantázie. Opäť vám pri tom môžu pomôcť šípky, či levanduľa alebo rôzne drobné kvietky.
 

 

Galéria k článku

Jesenné dekorácie, ktoré zútulnia váš domov
Jesenné dekorácie, ktoré zútulnia váš domov
Jesenné dekorácie, ktoré zútulnia váš domov

Diskusia k článku