Januárové knižné tipy

20. 01. 2014 Móda a životný štýl
Januárové knižné tipy

Vonku vládne počasie ako stvorené na večer strávený v pohodlí domova s dobrou knihou v ruke. Riadiac sa heslom Kniha – najlepší priateľ človeka, vám Laugaricio Fashion Blog prináša knižné tipy pre dámy aj pánov.

Picture

 

KAMILA MAGÁLOVÁ, DO VOZA AJ DO KOČA

Na vyše dvesto stranách z pera Jána Štrassera, ktorý vyspovedal obľúbenú hereckú postavu; Kamilu Magálovú, sa čo-to dozviete o tých pozitívnych i menej šťastných udalostiach a míľnikoch z jej života, no podelí sa s vami aj o mnohé tajomstvá, spomienky či životné presvedčenia. Energická, usmievavá a bezstarostná; presne tak pôsobí Kamila Magálová. Možno sa časť jej pozitívneho naladenia a prístupu prostredníctvom chvíľky pokoja so šálkou čaju a s touto knižkou v ruke prenesie aj na vás.

 

 

KRYCIE MENO BEŽECPicture

Intenzívny čitateľský zážitok prevažne pánskemu čitateľovi poskytne kontroverzná knižná publikácia s autobiografickými prvkami od Petra Tótha pod názvom Krycie meno Bežec. Odokrýva totiž veľké množstvo  doteraz verejnosti neznámych informácií z oblasti tajnej služby, politiky či bratislavského podsvetia, no zároveň je aj sondou do kariérneho života samotného autora. Rozšírte si obzory a nazrite na svet slovenskej tajnej služby z doteraz nevídaného pohľadu.

Navrhované knižné tituly, ale aj mnohé ďalšie, vrátane veľkého množstva CD a DVD nosičov,  si môžete zakúpiť v kníhkupectve Panta Rhei v obchodnom centre Laugaricio.

Diskusia k článku