8 outfitov, 3 predajne. Ktorý by ste si vybrali na festival?

09. 06. 2014 Móda a životný štýl
8 outfitov, 3 predajne. Ktorý by ste si vybrali na festival?

Opäť sme navštívili prevádzky OC Laugaricio, tentoraz s cieľom poobzerať sa po vhodnom outfite na letné festivaly, s ktorými sa už o chvíľku roztrhne vrece. A keďže práve festivaly sú miestom, kde sa dá celkom dobre vyblázniť, a to nielen pokiaľ ide o hudbu a tanec, ale aj módu, siahli by sme skôr po menej tradičných a viac odvážnejších kúskoch. Pozrite sa spolu s nami na nasledujúcich 8 festivalových outfitov, a posúďte spolu s nami, ktorý outfit sa do festivalového looku najviac trafil.

Outfity z predajne Cropp Town

Outfit číslo jeden spája dievčenskú nežnosť a jemnosť  so silou a tajomnosťou rockerky. Na tomto dojme sa podieľa práve čierne tielko s nápisom na prednej strane a s naznačeným nastrihnutím na zadnej strane, v kombinácii s kvetinovou sukňou v aktuálne obľúbenom a trendovom dlhšom strihu v zadnej časti. Kombináciou so sandálikmi alebo flip-flopmi určite nič nepokazíte a hravo zvládnete aj vysoké letné teploty.  Outfit číslo dva vznikol kombináciou hravej blúzky z ľahkého a vzdušného materiálu so šortkami zemitej farby, ktorej praktickosť oceníme hlavne pri potenciálnych hrozbách znečistenia odevu, ktorých býva na festivaloch neúrekom. Outfit je doplnený o farebné remienkové sandáliky a kabelku, ktorá by kvôli praktickosti mohla byť využitá skôr na štýl tzv. cross body. A koľko by to celé stálo?

Outfit č. 1: tielko (5,99€), sukňa (15,99€), flip-flopy (9,99€) – celková suma za outfit: 31,97€
Outfit č. 2: blúzka (15,99€), šortky (15,99€), sandáliky (22,99€), kabelka (24,99€) – celková suma za outfit: 79,96€

Viac outfitov nájdete na: http://www.laugariciofashionblog.com/blog/8-outfitov-3-predajne-ktory-by-ste-si-vybrali-na-festival

Diskusia k článku