Najkrajšie Vianoce 2013

24. 12. 2013 Krátke správy
Najkrajšie Vianoce 2013

Presne také vám ich chceme popriať. Aby ste prežili tie najkrajšie Vianoce v pokoji a dobrej nálade, aby ste na ne v priebehu roka spomínali ako na jedny z najlepších. A aby všetky ďalšie Vianoce boli ešte o čosi lepšie. Ale to už predbiehame.

Zatiaľ vám chceme zaželať predovšetkým dobrú a sviatočnú náladu a pravú vianočnú atmosféru, ktorá prenikne do každého srdca. Aby ste sa nielen v kruhu vašich blízkych cítili príjemne, ale aj v našom meste, ktoré tiež dýcha čarom týchto sviatkov. Aby pre vás bolo tým miestom, kde sa vždy chcete stretnúť so svojimi priateľmi a známymi a pod vianočnou jedličkou sa podeliť o to, čo je vo vašich životoch nové. Aby vás tešili naše príspevky a reportáže a prinášali vám pozitívne informácie o dianí v našom meste. Aby ste vždy možno aj nie v tých najpríjemnejších udalostiach a veciach videli to pozitívne a dobré a verili v to, že Trečín je domovom pre jednu veľkú rodinu; Trenčanov.

Tak ešte raz šťastné a veselé! Prežite ich v radosti a pokoji, aby ste načerpali novú energiu, ktorá sa v novom roku určite zíde. Toto všetko vám praje kolektív Trenčianskej internetovej televízie :)

Diskusia k článku