Potešte svojich blízkych elektronickou pohľadnicou od TSK

20. 12. 2017 Trenčiansky kraj
Potešte svojich blízkych elektronickou pohľadnicou od TSK

Trenčiansky samosprávny kraj prichádza v predvianočnom období s novinkou elektronickej pohľadnice Zelenej župy. Možnosť jej zaslania zavádza TSK ako milý bonus v rámci elektronizácie poskytovaných služieb, ktorá ako jedna z oblastí spadá pod environmentálne ladený projekt Zelená župa. Vďaka nemu sa Trenčianska župa začala od roku 2015 meniť na zelenú. Odvtedy prišiel kraj už s niekoľkými aktivitami priaznivými voči životnému prostrediu. „Zavedenie elektronickej pohľadnice Zelenej župy je skvelou možnosťou, ako potešiť takouto menej tradičnou formou rodinných príslušníkov, príbuzných i známych. Jedinečné motívy na pohľadniciach sú zároveň vhodným spôsobom, ako možno propagovať krásy Trenčianskeho kraja a regiónu, v ktorom žijeme,“ uviedol trenčiansky župan Jaroslav Baška.

Ako na to?

Na hlavnej stránke webu TSK www.tsk.sk sa nachádza banner, ktorý odosielateľa dovedie priamo k pohľadnici. Zaslať elektronickú pohľadnicu môže každý, kto na stránke www.tsk.sk/e-pohladnica vyplní svoje kontaktné údaje, uvedie e-mail príjemcu a napíše krátke venovanie. Jedným z ďalších krokov je výber motívu fotografie, ktorá má príjemcu potešiť. Využiť túto možnosť bude môcť verejnosť počas celého roka, nielen v predvianočnom období. Fotky na pohľadnice poskytla krajská organizácia cestovného ruchu Trenčín región, a to z jednej zo svojich fotosúťaží s názvom „Trenčiansky región cez objektív“. V tomto období sú k dispozícii zimné motívy, no fotografie sa budú priebežne aktualizovať podľa obdobia, resp. blížiacich sa sviatkov, ako sú Vianoce, Veľká noc a podobne.

Vyberte si niektorý z motívov z nášho kraja a prekvapte svojich priateľov, rodinu či známych. Urobte im radosť prianím všetkého dobrého, príjemného prežitia sviatkov, krásneho dňa či jednoduchým venovaním zo srdca.

Diskusia k článku