Schwarzkopf Elite Model Look 2013

21. 02. 2013 PR
Schwarzkopf Elite Model Look 2013

Od 15. do 25. marca 2013 sa v obchodných centrách po celom Slovensku uskutočnia castingy do najprestižnajšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2013. Do súťaže sa môžu prihlásiť všetky dievčatá vo veku 13 až 22 rokov, s výškou nad 170 cm. Ambasádorkou súťaže sa opäť stala topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude spolu s porotou vyberať uchádzačky a  sprevádzať celym castingom. Sáša Jány, zástupca Schwarzkopf Elite Model Look pre SR a ČR, povedal: „Minulý rok sa na Slovensku prihlásilo výše 3000 dievčat a vybrali sme nádherné finalistky. Pevne verím, že tomu bude aj tento rok. Som poctený obrovským a trvalým záujmom o súťaž Schwarzkopf Elite Model Look .“

 

Každé dievča sa zúčastní osobného pohovoru so zástupcami agentúry Elite, získa darček vo forme produktov od značiek Schwarzkopf, Bioderma, Gosh, či časopis EVA. Odborníci za značku Schwarzkopf im poradia ako sa starať o vlasy, zástupcovia spoločnosti Rowenta účastníčkam predvedú, ako si môžu upraviť vlasy pomocou výrobkov Rowenta for Elite Model Look a tiež sa dievčatá dozvedia ako sa správne starať o pleť. Navyše každú hodinu sa bude losovať o  produkty vlasovej kozmetiky.

Niektoré z účastníčok sa budú priamo v mieste konania castingu pred publikom líčiť, česať a získajú možnosť vyskúšať si fotenie základných fototestov. Na väčšine castingoch sa predvedú aj profesionálne modelky Elite, ktoré odprezentujú nové vlasové trendy Schwarzkopf Looks na rok 2013.

 

Schwarzkopf Looks 2013

 

Big Bob / Gloss / Sleek Color / Fringer

 

 

 

 

Dievčatá sa o postupe do semifinále, ktoré sa bude konať v júni v Bratislave, dozvedia až po skončení všetkých castingov. Na neverejnom semifinále sa vyberú finalistky, ktoré budú reprezentovať Slovensko na národnom finále v Prahe v septembri 2013. Víťazka národného finále odcestuje na jubilejný 30.ročník svetové finále Elite Model Look do Číny.

 

Ďalší ročník castingov do súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2013 pre Slovenskú republiku prebehne na jar v týchto obchodných centrách, vždy so začiatkom o 15.hod.:

 

 

 

Partnermi castingov do súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2013 pre Slovenskú republiku sa stali: Schwarzkopf (generálny partner), Rowenta for Elite Model Look, Bioderma, Gosh, magazín EVA, rádio Europa 2, Feminity, Fashion TV, MTV a ISPA.

 

ELITE MODEL LOOK

 

Zo súťaže Elite Model Look organizovanej agentúrou Elite Model Management vzíde každý rok budúca hviezda modelingového priemyslu. Od svojho vzniku roku 1983 vyhľadáva Elite Model Look nové talenty na celom svete. Objemom, kvalitou a profesionálnym prístupom je dnes táto súťaž najväčšou a najprestížnejšou svojho druhu na svete. Koná sa v 65 krajinách sveta a každoročne sa do nej prihlási viac než 400 000 začínajúcich modeliek.

 

Prostredníctvom tejto súťaže boli objavené mnohé známe tváre z titulných strán svetových módnych časopisov. Súťaž pomohla odštarovať kariéry takých modelingových hviezd súčasnosti ako sú napr. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Alessandra Ambrossio, či Michaela Hlaváčková, Michaela Kocianová, no aj slovenskej víťazky z roku 2003, Denisy Dvončovej, ktorá skončila na svetovom finále ako jediná Slovenka na prvom mieste.

Vďaka štruktúre súťaže sa každá víťazka národného finále zúčastňuje medzinárodného finále, kde absolvuje množstvo fotení, výuku chôdze po móle a rozhovory pre média. Súťaž vrcholí galavečerom, vždy za hudobného doprovodu hviezd ako napr. Kylie Minoque či Jessie J, na konci ktorého porota zostavená z mnohých známych osobností vyhlási budúcu hviezdu agentúry Elite. Prvé tri finalistky získavajú ročnú garantované zmluvy s agentúrou Elite v hodnote 150 000, 100 000 a 50 000 EUR.

 

V Českej republike a na Slovensku sa súťaž Elite Model Look organizuje od roku 1992.

 

Elite Model Management

 

Modelingová agentúra založená v Paríži v roku 1972 sa počas svojho pôsobenia vypracovala na najprestížnejšiu agentúru na svete.

 

Po celom svete má viac než 35 pobočiek: od New Yorku, , Londýn, Paríž, Miláno, Kodaň, Prahu a Bratislavu až po  Hong Kong, Shanghai alebo Tokio.  Zastupuje viac ako 800 modeliek, z ktorých mnohé patria medzi svetovú elitu.

 

Agentúra Elite, ako dôležitá hybná sila v modelingovom priemysle, položila základy pre management v modelingu a aj naďalej pokračuje s inováciou vo svete modelingových agentúr. Jej prístup k obchodu je založený na predajnej sile, ktorou je schopná modelkám dopomôcť k dosiahnutiu medzinárodnej úrovne a takto ich posunúť až na stupienok supermodeliek. O dievčatá je pritom postarané na vysokej profesionálnej úrovni.

 

Ako zástanca etického kódexu v modelingovom priemysle, agentúra Elite podporuje prísne dodržovanie zdravého životného štýlu.

 

Tieto zásady spolu s dlhoročnou znalosťou sveta modelingu tvoria základ, vďaka ktorému sa podarilo napr. Cindy Crawford, Karen Mulder, Linde Evangeliste, Naomi Campbell alebo Gisele Bündchen a ďalším vypracovať až na úplný vrchol. Kariéru modelky pod záštitou Elite majú za sebou také hollywoodske celebrity ako napr. Uma Thurman, Cameron Diaz či Diane Kruger.

Galéria k článku

Schwarzkopf Elite Model Look 2013
Schwarzkopf Elite Model Look 2013
Schwarzkopf Elite Model Look 2013
Schwarzkopf Elite Model Look 2013

Diskusia k článku