PLESÁME!

25. 01. 2018 PR
PLESÁME!

Plesovú sezónu na Slovensku tradične otvára bratislavský Ples v opere. Sledovali ste aj vy túto spoločenskú udalosť v médiách? Dámy, ktorá róba sa vám páčila najviac? Ak sa chystáte tento rok plesať aj vy, možno sa necháte inšpirovať našimi malými tipmi, čo všetko a kde, zoženiete na ples v OC Laugaricio!

Povedzme si úprimne, snáď najdôležitejšia je večerná róba dámy. Nekonečné obiehanie butikov, skúšanie a emócia, ktorá nakoniec rozhodne o výbere. Od toho sa ďalej odvíjajú doplnky ako náušnice, kabelka, či topánky, ale aj farebné zladenie sa s partnerom.

My sme zavítali do predajne Planet Paris, kde sme objavili naozaj krásne šaty v rôznych farbách a strihoch, ku ktorým tu viete dokúpiť aj topánky, clutch kabelky alebo náušnice z kolekcie Elisha Fox. Krásne doplnky alebo bižutériu však nájdete aj v predajni HUMANIC, Lindex alebo H&M. Záleží už čisto iba od vášho vkusu.

Pri výbere vhodného make-upu a starostlivosti o pokožku tváre a tela sa zverte do rúk profesionálov z predajne Pupa Milano. Špeciálne na sezónu večierkov a plesov je pre vás pripravená rada Light Up The Night, kde samozrejme nechýbajú glitre, perleť a tmavšie odtiene rúžov a očných tieňov. Naviac si tu s Laugaricio kartou nakúpite so zľavou 5%.

Ak ide o pánov, kvalitné obleky a doplnky nájdete v predajniach Ozeta, Blažek alebo Adam. My sme sa zastavili v predajni Adam, kde sme našli naozaj pekné kúsky. Obleky nielen v klasickej čiernej, ale aj módnej tmavomodrej farbe, ku ktorým tu dokúpite aj francúzske kravaty, manžetové gombíky, opasky a iné doplnky. Páni, nezabudnite ani na kvalitný a elegantný zimný kabát. S Laugaricio kartou ho počas januára kúpite so zľavou 10€.

Na záver nezabudnite celkový dojem podčiarknuť vhodnou večernou vôňou, ktorá na túto príležitosť môže byť o niečo ťažšia so sladkastými alebo drevitými tónmi. Vyberte si tú svoju vo Fann parfumérie.

Prajeme vám na plese veľa zábavy!

Diskusia k článku