Nakupujeme s Laugaricio kartou

20. 09. 2017 PR
Nakupujeme s Laugaricio kartou

Úspešne ste sa zaregistrovali a práve ste si prevzali vašu Laugaricio kartu? Tak poďme na to, ide sa na nákupy! 

Určite máte predstavu, čo by ste si chceli kúpiť. Kvôli lepšiemu prehľadu všetkých zapojených obchodov a externých partnerov, si vezmite papierovú brožúru, kde nájdete aj presný popis zliav. Ak vám však viac vyhovuje elektronická verzia, stačí nahliadnuť na stránku www.laugariciokarta.sk a prejsť do sekcie Zľavy. 

Prevádzky, v ktorých si aktuálne môžete uplatniť Laugaricio kartu a nakúpiť so zľavou, spoznáte aj podľa veľkej samolepky "Laugaricio karta". 

A ako je to so samotným nákupom a uplatnením zľavy? Je to veľmi jednoduché. My sme napríklad hľadali vhodnú kozmetiku na jeseň, ktorá poteší telo aj dušu a našli sme novú líniu Med & Rakytník v Manufakture. Aktuálne tu na Laugaricio kartu platí zľava 15%, o ktorú sme aj pred zaplatením požiadali. Stačilo, aby sme sa iba preukázali kartou a zľava nám bola odrátaná z ceny. Aké jednoduché! 

Keďže vonku v týchto dňoch leje ako z krhly, chceli sme sa trošku zohriať, a preto sme šli na kávu do COFFEESHOP COMPANY a dali si karamelové macchiato. Opäť sme pri platení použili Laugaricio kartu a ušetrili tu 20% z jeho ceny!

Viete, že zaregistrovaním vašich bločkov z akejkoľvek prevádzky v OC Laugaricio a externých partnerov môžete vyhrať fantastické ceny v klubovej súťaži?

Hneď po nákupoch, aby sme na to potom doma nezabudli, sme sa vybrali ku klubovému automatu pri info stánku Pardon. Prihlásili sme sa do svojho profilu a klikli na "Nahrať bloček". Zvolili sme predajňu, dátum a čiastku, za ktorú sme nakúpili a bloček úspešne nahrali. To isté sme zopakovali znova, keďže sme mali až dva. Bločky sme si dôkladne uschovali pre prípad výhry a preukázania sa výherným bločkom.

A teraz? Už len výhodne nakupovať ďalej, registrovať bločky a čakať do konca januára 2018, kedy bude žrebovanie :). Ako sa hovorí, tfuj, tfuj, tfuj!

Príjemné nákupy aj vám!

 

Galéria k článku

Nakupujeme s Laugaricio kartou
Nakupujeme s Laugaricio kartou
Nakupujeme s Laugaricio kartou
Nakupujeme s Laugaricio kartou

Diskusia k článku