LAUGARICIO KARTA JE TU!

06. 09. 2017 PR
LAUGARICIO KARTA JE TU!

V nedeľu 3.9.2017 spustilo OC Laugaricio svoj nový vernostný klub a vy máte možnosť zaregistrovať sa a úplne zdarma získať vašu Laugaricio kartu - šikovnú kartu plnú výhod, zliav a súťaží. 

V septembri sa môžete tešiť z viac ako 40 fantastických zliav v centre a u externých partnerov.

Zaregistrovať sa môžete jednoducho prostredníctvom registračného formulára na webovej stránke klubu www.laugariciokarta.sk alebo cez klubový automat, umiestnený priamo v centre.

Po registrácii vám bude vystavená vaša Laugaricio karta, ktorú si budete môcť vyzdvihnúť na centre, v info kútiku Pardon, najneskôr do 10 dní od registrácie. O tom, že vaša karta je pripravená na prevzatie, budete informovaní e-mailom.

Nakupujte teraz ešte výhodnejšie iba s jednou kartou v peňaženke!

Mať Laugaricio kartu neznamená iba mať prístup k zľavám a členským výhodám, ale aj možnosť zapojiť sa do súťaží! Zapojte sa do 1. klubovej súťaže a vyhrajte kuchyňu snov od Möbelixu za neuveriteľných 5 000€, nový iPhone 7, bicykel značky Adriatica od Intersportu, polročnú permanentku do Crunch fitness clubu, outfit podľa vlastného výberu z Lindexu, či balíček poukážok a vecných cien od OC Laugaricio!

AKO NA TO?

  • stačí byť starší ako 16 rokov
  • nakúpiť v období od 4.9.2017 do 31.1.2018 v ktorejkoľvek predajni OC Laugaricio alebo u niektorého z aktuálne zapojených externých partnerov minimálne za 1 euro
  • správne nahrať svoj bloček na webe klubu www.laugariciokarta.sk alebo prostredníctvom klubového automatu priamo na centre, v info kútiku Pardon
  • a ste v hre

Pozn.: Bloček, ktorý už bol raz nahraný, nie je možné použiť na účely súťaže znova. Počet nahraných bločkov jednou osobou je neobmedzený. Čím vyššia bude hodnota všetkých vašich nahraných bločkov, tým sa zvyšuje aj vaša šanca na výhru

AKO TO FUNGUJE?

Nominálna hodnota každého nahraného bločku sa prevedie na pomyselné loptičky v osudí v pomere 1 euro zodpovedá jednej loptičke v osudí.

Príklad: Keď nahráte  bloček za 50 eur, získavate pomyselných 50 loptičiek do osudia, z ktorého sa  potom bude žrebovať. Keď nahráte ďalší bloček za 200 eur, pribudne vám ďalších  200 pomyselných loptičiek a spolu už súťažíte s 250 loptičkami. Čím viac loptičiek budete mať v súťaži, tým rastie aj vaša šanca na vyžrebovanie  spomedzi všetkých súťažiacich.

POZOR! Je potrebné si uchovať všetky nahrané súťažné bločky, nakoľko v prípade výhry je potrebné doložiť výherný bloček ako doklad. Pri strate bločku je rovnaký postup, ako keď stratíte žreb. Cena vám nemôže byť vydaná. Preto neriskujte zbytočnú stratu výhry a všetky súťažné bločky si dôkladne odkladajte.

Spotrebiteľská súťaž trvá od 4.9.2017 do 31.1.2018. 

Galéria k článku

LAUGARICIO KARTA JE TU!
LAUGARICIO KARTA JE TU!
LAUGARICIO KARTA JE TU!

Diskusia k článku