VIANOCE V GALÉRII

14. 11. 2017 Pozvánky
VIANOCE V GALÉRII

Vianoce sa nezadržateľne blížia a preto Vás srdečne pozývame naladiť sa na vianočnú atmosféru do Galérie M. A. Bazovského v Trenčíne. V sobotu 2. decembra bude pre Vás počas celého dňa pripravený bohatý sprievodný program pre deti aj dospelých ( 10.00 - 18.00).

Tešiť sa môžete na Galerkovu cestu - hravého sprievodcu galériou s prekvapením. Budete vyrábať vianočné pozdravy a ozdoby. Pre maškrtníkov bude pripravené zdobenie čerstvých medovníčkov. Ďalej sa tešte na maxi omaľovánku, baterkovú prehliadku, komentovanú prehliadku výstav a mnoho iného. Nebude chýbať vianočný stromček, punč a dobá nálada. Baterková prehliadka výstav bude o 17.00 h.

Zároveň sa môžete tešiť na Vianočný market, so šikovnými ľuďmi z regiónu.

Pucle
www.lebodrevo.sk
Látkové bábiky od Zuzky
Kalendáre od Dest
Knižky a autorské ilustrácie Janka Dankova / illustrator
Prírodné mydlá a kozmetika z Trenčianskych Teplíc
Domčeky pre víly a škriatkov - Dominika Chovanová
SAN - handmade
May-Be

V sobotu o 15.00 sa bude konať aj ďalšia kvetinová škola v spolupráci s Černuška - potulné prírodné kvetinárstvo. Téma je Vianočný veniec na dvere. Počet miest na workshop je obmedzený, je potrebné prihlásiť sa vopred na barbora.petrikova@gmab.sk, cena je 25€/v cene je zahrnuté všetko potrebné na výrobu venca - všetok potrebný materiál, živé aj suché kvety, vianočné ozdoby.

Celý deň pre vás bude k dispozícii špeciálny PUNČ a iné dobroty od Elements cocktail and coffee.

Vstup do galérie počas akcie Vianoce v galérii je symbolické 1€ / osoba.

Ste srdečne vítaní!

Galéria k článku

VIANOCE V GALÉRII
VIANOCE V GALÉRII

Diskusia k článku