Urob si miesto v skrini a prispej na dobrú vec

23. 05. 2012 Pozvánky
Urob si miesto v skrini a prispej na dobrú vec

Ako už na jar býva zvykom, každý z nás v rámci jarného upratovania prevetrá aj svoje skrine. Nájdeme v nich často krát kúsky, ktoré s prižmúrenými očami presunieme niekam veľmi dozadu a dúfame, že ich ešte niekedy oblečieme. Áno, niektorých tričiek, sukní či kabátov je naozaj ťažké sa vzdať. ...Veď predsa nie sú až také zlé... Poučujete sa?


Niekedy je treba naozaj pádny dôvod, aby sme sa vecí vzdali. Ak by sme mali záruku, že tieto veci neskončia v koši a pôjdu niekam na charitu, možno by to bolo ľahšie.

Aj toto je jedným z dôvodov, prečo sa OC Laugaricio rozhodlo zorganizovať charitatívnu zbierku šatstva, ktoré následne poputuje tým, ktorí ho naozaj potrebujú. Preto prídite v období od 19. do 26. mája do niektorého zo zberných miest v OC Laugaricio, prineste svoje nepotrebné oblečenie, podporte dobrú vec a zároveň získajte priestor pre nové kúsky vo vašom šatníku.

A aby vám nezostalo v skrini prázdno, každé zberné miesto má pre vás pripravenú zľavu či poukážku na novú jarnú kolekciu. Na jednej strane oživíte svoj šatník ale hlavným prínosom bude dobrý pocit, že ste niekomu pomohli.

Komu teda veci poputujú? Časť pôjde na pomoc ľuďom bez domova v Trenčíne a časť sa odovzdá charitatívnej organizácii Diakonie Broumov.

Preto nezabudnite! Zbierka trvá od 19. – 26. mája v OC Laugaricio v Trenčíne. A ak chcete vedieť ako celá zbierka dopadla, koľko sa vyzieralo a zároveň máte chuť príjemne stráviť sobotné popoludnie, OC Laugaricio vás pozýva v sobotu 26.5. od 14:00 hodiny na vyhodnotenie charitatívnej akcie, kde samozrejme nebudú chýbať hudobní a taneční hostia a súťaže o ceny.

 

viac informácií na www.oclaugaricio.sk

Diskusia k článku