TIPY NA VÍKEND

14. 12. 2017 Pozvánky
TIPY NA VÍKEND

Až do 23. decembra si v Trenčíne budete môcť vychutnať vianočné trhy a dať si na nich nielen lahodný punč, ale aj vypočuť spevákov a umelcov z nášho okolia. Už dnes o 17:00 sa vám predstavia na Mierovom námestí Joe Hajšo a hostia a deti zo súkromnej ZUŠ Trenčín vám o 16:30 budú čítať vianočné príbehy a spievať koledy. Cez víkend príďte podporiť Dobrý bazár Trenčianskej nadácie s Michalom Kaščákom. V sobotu príde vystúpiť speváčka Celeste Buckingham a v nedeľu zasa famózni Cigánski diabli.

V stredu sme oslavovali Luciu, o ktorej sa aj ľudovo hovorí ako o bosorke. Príďte v piatok a v sobotu 15.-16. decembra od 17:00 do 22:00 na Trenčiansky hrad na podujatie Stridžie dni a pozrite si prehliadku plnú bosoriek, strašidiel a tradícií.

Príďte v nedeľu 17. decembra od 16:00 do 19:00 do Centra pre rodinu. Ohrejete sa pri voňavom punči, dozviete sa viac o aktivitách Centra pre rodinu a spolu s deťmi si môžete vyrobiť betlehem alebo ozdobiť medovníčky.

Ste fanúšikom starožitností a fascinujú vás predmety, ktoré majú svoj príbeh? Príďte na Burzu starožitností a Gazdovské trhy v sobotu 16. decembra od 7:00 do 12:00 na výstavisko EXPOCENTER.

Nedeľa 17. decembra podvečer o 16:00 bude patriť kultúre a podujatiu Vianočný Šláger. Tešiť sa môžete na umelcov ako Števo Hruštinec, Progres, KYSUCKÁ VRCHÁRSKA HELIGÓNKA, Sestry Bacmaňákové alebo BLACK BAND. Tešíme sa na vás v Posádkovom klube.

V sobotu 16. decembra o 16:00 príďte s deťmi na divadielko Nesiem Vám novinu do OC Laugaricio.

Strávte tretiu adventnú nedeľu 17. decembra v OC Laugaricio! Od 15:00 sa na vás tešia animátorky z tvorivých workshopov z Kultúrneho centra Aktivity. Okrem tradičných vianočných dielničiek bude pre návštevníkov pripravený aj otvorený tvorivý ateliér pre dospelých, kde si budete môcť vyrobiť vianočný svietnik. Tvorenie vám spestria aj vystúpenia. O 16:00 to bude tanečná škola Goonies a neskôr sa predstaví skupina Korzo.

Príjemný tretí adventný víkend všetkým!

Diskusia k článku