TIPY NA VÍKEND

30. 11. 2017 Pozvánky
TIPY NA VÍKEND

Už dnes večer o 19:00 v Piano Clube sa môžete prísť zabaviť na koncert skupiny Desmod. Kapela už tretí rok po sebe robí sériu vianočných koncertov pod názvom Teatro set.

Všetci milovníci vína budú môcť od 1.-2. decembra od 13:00 do 22:00 v priestoroch Expo centra degustovať vína na 13. ročníku zimného festivalu vína VINUM LAUGARICIO. Na festivale budete môcť degustovať špičkové vína zo Slovenska aj zahraničia a šéfkuchár DIVA restaurant pri synagóge – Michal Škorec opäť zláka návštevníkov na úžasné menu.

V sobotu 2. decembra ste od 10:00 srdečne vítaní v Galérii M.A. Bazovského na podujatí Vianoce v galérii. Je pre vás pripravený bohatý sprievodný program pre deti i dospelých, punč a šikovný ľudia z okolia na Vianočnom markete.

Ak sa chcete dozvedieť opäť niečo nové o Trenčíne, príďte v sobotu 2. decembra o 16:00 na Prechádzky mestom so sprievodcom, tentoraz o stolovaní a príprave tradičných jedál. Dozviete sa napríklad prečo gazdiná jedla sama a posledná alebo na čo sa používali ťapše a variaky. Stretávka je o 16.00 pri Kultúrno-informačnom centre na Mierovom námestí.

V sobotu 2. decembra  o 20:00 si príďte vypočuť koncert kapely Živé kvety do Klubu Lúč.

V sobotu 2. decembra o 16:00 príďte na divadielko O Zvončekovi Končekovi do OC Laugaricio.

Túto nedeľu 3. Decembra zapaľujeme na adventnom venci prvú sviečku. Príďte do Centra pre rodinu na a vychutnajte si spoločne toto obdobie pri voňavom punči, kde sa dozviete viac o aktivitách centra a spolu s deťmi si môžete vyrobiť adventný kalendár. Začiatok je o 16:00.

Ste fanúšikmi nášho olympionika Mateja Tótha? Príďte už túto nedeľu 3. decembra o 13:00 do OC Laugaricio na jeho autogramiádu a ukážky metodiky jeho Športovej akadémie Mateja Tótha.

Máte radi literatúru? Príďte na literárny večer Pocta Rudolfovi Dobiášovi v nedeľu 3. decembra o 16:00 do Kultúrneho domu v Opatovej. Na literárnom večeri si nielen pripomeniete jeho tvorbu, ale aj sa s týmto významným autorom môžete osobne stretnúť.

Vypočujte si rýdze slovenské ľudové koledy, vianočné piesne a pastorále v podaní ľudovej hudby a speváckej skupiny SĽUK v nedeľu 3. decembra o 18.00 v Kursalone.

Pekný víkend všetkým!

 

Diskusia k článku