TIPY NA VÍKEND

07. 12. 2017 Pozvánky
TIPY NA VÍKEND

V utorok 5. decembra ste si mohli po prvý krát v tomto roku dať na Mierovom námestí lahodný punč, šťavnatú cigánsku, či domácu lokšu. Vianočné trhy si môžete vychutnať každý deň od 10:00 do 22:00 až do 23.12.2017. Okrem stánkov s občerstvením si tu viete kúpiť remeselné výrobky a čaká na vás aj kultúrny program. Dnes to bude napríklad spevácky zbor Opatovčan a Drietomanka.

Všetci milovníci žánru disco sa dnes o 19:00 v Piano Clube môžu tešiť na koncert legendárnej skupiny Boney M.

Dnes vás poteší aj koncert charizmatickej speváčky SZIDI TOBIAS & BAND, ktorá odohrá pesničky z posledného albumu Sedmoláska. Príďte si vychutnať jej koncert do Kina Hviezda o 19:00.

Určite všetci poznáte českého herca Miroslava Donutila. Ten k nám zavíta so svojimi príhodami v programe Vianoce s Miroslavom Donutilom v piatok 8. decembra do Posádkového klubu ODA o 19:00.

Vychutnajte si kultúru v podaní skvelého predstavenia s názvom PRIŠLA SOM BOJOVAŤ O VÁŠHO MUŽA... alebo A ČO JA, LÁSKA? v sobotu 9. decembra o 19:00 v Kine Hviezda. V hlavných úlohách sa predstavia Martin Mňahončák, Marta Sládečková a Zuzana Porubjaková.

Ak sa cez víkend chystáte na vianočné nákupy do OC Laugaricio, deti nechajte na divadielku Kufor, ktoré sa začína o 16:00 vo vestibule.

Príďte v nedeľu 10. decembra popoludní do Centra pre rodinu. Ohrejete sa pri voňavom punči, dozviete sa viac o aktivitách Centra pre rodinu a spolu s deťmi si môžete vyrobiť vianočné pozdravy, ozdoby a rôzne dekorácie.

Niet nad ručne vyrobené ozdoby od vašich detí! Príďte s nimi na Tvorivé adventné dielničky do OC Laugaricio v nedeľu 10. decembra od 15:00 do 18:00. Tvorenie spestria aj tanečné vystúpenia skupiny Goonies.

Ruská vianočná rozprávka Mrázik prichádza aj do Trenčína a vy s deťmi neváhajte prísť na toto predstavenie v nedeľu 10. decembra o 17:00 do Kina Hviezda.

Prajeme vám príjemný víkend!

Diskusia k článku