TIPY NA PREDĹŽENÝ VÍKEND

15. 11. 2017 Pozvánky
TIPY NA PREDĹŽENÝ VÍKEND

Tento týždeň si vychutnáme predĺžený víkend, vďaka sviatku Dňa boja za slobodu a demokraciu. Pri tejto príležitosti si až do 30. novembra môžete každý deň od 10:00-18:00 pozrieť v Mestskej veži výstavu o udalostiach z roku 1989 ako ich zachytil časopis Trenčianska verejnosť.

Poďte spolu s deťmi pátrať po stratenej hradnej pokladnici cez víkend od 17.-19. novembra od 16:00-22:00 na Trenčiansky hrad. Inšpektor Hradošlap potrebuje pomôcť s odhalením vinníka a nájdením truhlice plnej zlata.

Ak ste milovníkmi umenia a divadla, sobota 18. novembra a podujatie Noc divadiel je pre vás ako stvorená! V programe od 16:00-22:00 si každý, od detí až po dospelých, nájde to svoje. Klaunovanie s bublinami, Divadelný súbor Bebčina s predstavením Len tak...pre radosť, Pavol Seriš so svojou one-man show Na ostro a tvorivé workshopy.

V sobotu 18. novembra si divadielko pre deti vychutnáte s rodinkou aj v OC Laugaricio, a to na predstavení Janko a Marienka o 16:00 vo vestibule.

Všetci fanúšikovia športu sú pozvaní na podujatie Športfestival v sobotu 18. novembra do priestorov Expo Center, kde uvidíte finále Euroligy najsilnejších žien, silový trojboj, fitness súťaž detí, muay thai ligu, jumping na trampolínach, rope skipping, majstrovstvá SR v taekwondo, lukostreľbu aj horolezeckú stenu. Súčasťou podujatia bude event Večer hviezd, na ktorom bude ocenených 10 najúspešnejších športovcov v neolympijských športoch.  

Prajeme pekný víkend!

Galéria k článku

TIPY NA PREDĹŽENÝ VÍKEND
TIPY NA PREDĹŽENÝ VÍKEND
TIPY NA PREDĹŽENÝ VÍKEND

Diskusia k článku