RANDE S MESTOM

23. 04. 2018 Pozvánky
RANDE S MESTOM

Uplynulý slnečný víkend prial výletom do prírody, turistike alebo dokonca prvému kúpaniu. Aké však máte plány počas nasledujúceho týždňa? Čo tak využiť voľné popoludnie alebo večer na rande s mestom?

Pripomeňte si detstvo a ukážte vašim ratolestiam s čím ste sa kedysi hrávali vy alebo vaši dedovia. V priestoroch kasární Trenčianskeho hradu si ešte do 13. mája môžete pozrieť výstavu Hračky minulosti, kde uvidíte hrkálky, pískacie hračky, spoločenské hry, knihy, leporelá, bábiky, autíčka, plyšové hračky či kuchynský riad. Samostatný kútik je venovaný detským kočíkom alebo prenosnému bábkovému divadlu skriňového typu.

Ak by ste si chceli vychutnať výhľad na panorámu Trenčína z Mestskej veže, po ceste nahor objavíte aj výstavu Jozefa Syrového s názvom Kovové inšpirácie. K jeho najnovším výtvarným prostriedkom patria reťaze z bicykla, skrutky, klince, staré kosáky, vodovodné kohútiky, nábojnice a iný kovový odpad.

Potrebujete sa po práci odreagovať? Najlepším spôsobom, ako dostať z hlavy všetky myšlienky na povinnosti je smiech a zábava. O tú sa postará už dnes v Kine Hviezda o 19:00 divadlo LA KOMIKA s kabaretným predstavením 3 a 1/2 chlapa, v ktorom sa predstavia Roman Pomajbo, Tomáš Palonder a Števo Martinovič.

Pavla Seriša Trenčanom určite netreba predstavovať. Nenechajte si ujsť možnosť vidieť už túto stredu o 19:00 v Klube Lúč jeho dve autorské komédie - pohybovú komédiu Zo ZOO a inscenáciu Autor.

Nezameniteľný chrapľavý hlas a hity ako Oheň, voda, vítr,  Všechno na Mars alebo Žít jako kaskadér. Kto by nepoznal legendárneho speváka Dalibora Jandu? Príďte si s ním a kapelou Prototyp zaspievať ich najväčšie hity už túto stredu o 19:00 do Mestskej športovej haly.

Chlapská spevácka skupina Škrupinka z Trenčína oslávila minulý rok 10. výročie založenia. Pri tejto príležitosti si pre svojich fanúšikov pripravila slávnostný program. Nestihli ste ho? Pozrite si Škrupinkárov a ich hostí ako DFS Kornička, FS Nadšenci a ĽH Petra Obucha z Piešťan v repríze v sobotu 28. apríla o 18:00 v Kine Hviezda.

Prajeme vám krásny začiatok týždňa!

 

 

Galéria k článku

RANDE S MESTOM
RANDE S MESTOM
RANDE S MESTOM
RANDE S MESTOM
RANDE S MESTOM

Diskusia k článku